Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2013. június

Állás pályázati felhívás

Az Egészségügyi Engedélyezési és Közigazgatási Hivatal a 2013-ban végző fogorvosok számára szakképesítés törzsképzésének idejére (26 hónapra), 2013. szeptember 1-től „központi gyakornok” munkakörben, állás pályázatot hirdet.

Pályázatok leadási határideje:

2013. július 2-3. 8 00 -12 00 óra

2013. június 21.

Az SZTE Fogorvostudományi Kar végzett fogorvosai részére központi gyakornoki és költségtérítéses képzést hirdet.

Kérjük, hogy a megfelelő adatlap kitöltésével vegyenek részt a rendszerbeviteli eljáráson.

Pályázati felhívás

A fogorvosi diplomával megszerezhető szakképesítések képző helye a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Kara. A szakképzés egyes elemeinek elsajátítása történhet a Minisztérium akkreditációjával rendelkező részképzést biztosító egészségügyi szolgáltatóknál.

Akkreditált részképző helyek listája

Pályázható munkahely

Megszerezhető szakképesítés

Szájsebészeti Tanszék
Dento-alveoláris sebészet

Fogszabályozási és Gyermekfogászati Tanszék

Fogszabályozás

Parodontológia Tanszék

Parodontológia

Konzerváló fogászat, Fogpótlástan

Konzerváló fogászat és fogpótlástan

Jelentkezési lap az SZTE Fogorvostudományi Kar központi gyakornoki rendszerébe

Jelentkezési lap költségtérítéses szakfogorvos képzésre

A rendszerbevételi eljárás

Pályázhatnak:

Akik fogorvosi diplomájukat 2013-ban szerzik meg, és annak minősítése summa cum laude vagy cum laude. Előnyt jelent az adott munkahelyen végzett TDK vagy demonstrátori tevékenység.

A pályázat benyújtása: 2013. július 2. és 3. (8 00 -12 00)
a SZTE Fogorvostudományi Kar dékánja részére.

Helye: SZTE FOK B épület Könyvtár

A hiánypótlás határideje: 2013. július 20. 12 00

A jelentkezési laphoz kérjük csatolni önéletrajzukat, valamint a többletteljesítményeket igazoló másolatokat. A rendszerbevételi eljárásra kérjük, hozza magával diplomáját, indexét és az Egyetem által kiadott hivatalos hallgatói törzslapot!

A rendszerbeviteli eljárás ideje: 2013. július 8. 10 00 – 12 00

A munkahelyi rangsor megállapítása után a végleges döntést a Kar kibővített Szak- és Továbbképzési Bizottsága hozza meg 2013. július 12-én. A döntésről a pályázókat levélben értesítjük.

Prof. Dr. Nagy Katalin

dékán