Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK legújabb hírek

FOK nyílt nap 2015

FOK Nyílt Nap 2015.01.10. (fotó: Kothencz-Kozma Melinda)

Az esős hideg és elszomorító időjárás ellenére ismét teltházas rendezvény volt az idei kari nyílt nap.

2015. január 22.

A Fogorvostudományi Kar január 10-én fogadta a fogorvosképzés iránt érdeklődőket - leendő hallgatókat és szüleiket -, akik Prof. Dr. Nagy Katalin dékán asszony köszöntője után lelkesen hallgatták végig Dr. Vályi Péter klinikai főorvos bemutatóját a szegedi fogorvos képzés történetéről, sajátosságairól, valamint az Egészségtudományi és Szociális Képzési Karral közösen indított új dentálhigiénikus szakirányról.

Ezután a kari kisfilmet, mint egy rövid és vidám kedvcsinálót nézhették meg a jelenlévők, majd Becsei Roland, a FOK HÖK elnöke adott ízelítőt a leendő hallgatóknak a rájuk váró diákévek élményeiből.

Az előadásokat a Diákhitel Központ képviselőjének rövid tájékoztatója követte.

Az érdeklődők, egyetemi felvételi eljárás szabályai közti eligazodását Lakatos Andrea, a FOK Tanulmányi Osztályának vezetője segítette.

A nap zárásaként a kitartó vendégek bejárhatták a gyakorlati képzéshez használt oktatótermeket és rendelőket.

Nyílt Nap a Fogorvostudományi Karon 2015.01.10. (fotó: Kothencz-Kozma Melinda)

A galéria megtekintéséhez kattintson a képre