Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK legújabb hírek

PhD doktoravató ünnepség a Szegedi Tudományegyetemen

A Szegedi Tudományegyetem szenátusa 2015. január 16-án 11 órakor tartja nyilvános ünnepi doktorrá avató ülését a József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében.

2015. január 13.

Szabó Gábor, a Szegedi Tudományegyetem rektora köszönti a PhD doktorrá avató ünnepség résztvevőit. Idén 2015. január 16-án, pénteken 11 órakor a Szegedi Tudományegyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központ (Szeged, Ady tér 10.) Kongresszusi termében kezdődik az ünnepség.

A PhD a „philosophiæ doctor”, vagyis “a filozófia tanítója” kifejezés rövidítése. A fokozat megszerzéséhez a doktori szigorlat eredményes letétele, valamint a PhD értekezés sikeres megvédése szükséges. A tudományos fokozat hivatalos rövidítése: „PhD”.

Az ünnepi doktorrá avató ülésen a Fogorvostudományi Kar munkatársai közül Dr. Antal Márk Ádám és Dr. Vályi Péter Zoltán részesül PhD fokozatban.

Az avatottak névsora

Forrás: szte_info_logo_kicsi