Hírek  --  Hírek  --  ERASMUS

Újra ERASMUS+

Erasmus+

A Szegedi Tudományegyetem az ERASMUS+ program keretében pályázatot hirdet a 2015/2016-os tanévre.

2015. január 25.

Az ERASMUS+ program keretében a szegedi egyetem pályázatot hirdet a 2015/2016-os tanévre hallgatók tanulmányi és szakmai gyakorlati célú mobilitására, felsőoktatási intézmények oktatóinak oktatási célú mobilitására, valamint felsőoktatási munkatársak képzési célú mobilitására.

A pályázati felhívások az SZTE Nemzetközi Mobilitási Iroda honlapján és itt elérhetők:

Felsőoktatási hallgatók tanulmányi célú mobilitására (részképzés) - (Kiírás | Pályázati űrlap)

Felsőoktatási hallgatók szakmai gyakorlati mobilitására - (Kiírás | Pályázati űrlap)

Felsőoktatási intézmények oktatóinak oktatási célú mobilitására - (Kiírás | Pályázati űrlap)

Felsőoktatási munkatársak képzési célú mobilitására - (Kiírás; Pályázati űrlap)

A Fogorvostudományi Kar pályázati lehetőségei

A pályázatokat a tanszéki/kari koordinátorok által megadott határidőig a tanszékekre, kari koordináció esetében az adott kar kari koordinátorához kell benyújtani.