Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2013. július
2013. július 31.
2013. július 30.

SZTE FOK gólyáknak 2013

Szeretettel üdvözlöm Önöket egyetemünkön és városunkban!

Ez évben Önök lesznek Egyetemünk legfrissebb fogorvostan hallgató diákjai, mégis Önök képviselik mindannyiunk szemében a jövőt.

OMAA_palyazat_2013_SZTE_FOK

Következő beadási határidő:

2013. október 30.

nemzeti_kivalosag_program_2013_SZTE_FOK_kiemelt

Az új határidő:

2013. július 31. 18:00 óra

klima

Augusztus 5-től 20-ig bezár a Szegedi Tudományegyetem épületeinek nagy része, a szünettől az időjárás függvényében 80-120 millió forintos megtakarítást vár az egyetem vezetése.

SZTE_Sportkozpont_FOK_kezdo

A hónap utolsó szombatján ismét nyitott edzőtermekkel és pályákkal, ingyenes programokkal várják a mozogni vágyókat az SZTE Hattyas sori Sportközpontjában.

AMEXCID_SZTE_FOK_kezdo_kdzs

A jelentkezőknek haladó szinten kell beszélniük a spanyol nyelvet. Az ösztöndíjra 2013. augusztus 26-ig lehet pályázni.

ePOP2013_SZTE_FOK_kezdo

Pont Ott Parti nincs, de lesz nyereményjáték! Július 24-én egész nap a felvi.hu és a Felvi Facebook oldalán !

nemzeti_kivalosag_program_2013_SZTE_FOK_kiemelt

Megjelentek a legfrissebb ösztöndíj felhívások a Nemzeti Kiválóság Program keretében. A pályázat benyújtása az informatikai rendszerben 2013. július 15-től lehetséges.

Az előbírálati határidő:

2013. augusztus 16.

EMSOC jótekonysági koncert 2013 Szeged

Több mint 120 résztvevővel az idén Szegeden rendezik meg július 18. és 29. között az Európai Orvostanhallgatók Szimfonikus Zenekara és Kórusa (EMSOC) találkozóját.

Július 10-ig módosíthatnak jelentkezési sorrendjükön a felvételizők, eddig pótolhatják hiányzó dokumentumaikat is. Aki az SZTE-re jelentkezik, garantáltan az ország egyik legjobb képzőhelye mellett dönt.

SZTE_FOK_kezdo_20130630_IMGP2877

2013. június 30-án 11 órai kezdettel az egyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központjának kongresszusi termében rendkívüli Fogorvosdoktor Avató Ünnepi Szenátus Ülést tartottak.

SZTE_SZIN_felhivas

A Jövő Hídja országos rendezvénysorozat Szegedre látogat augusztus 20-án. A kezdeményezés célja a kutatói és műszaki életpálya népszerűsítése, valamint a kutatási eredmények bemutatása széles közönség számára.

A Szegedi Nemzeti Színház művészeinek gálaműsora a dunai árvíz károsultjainak javára (SZTE FOK)

Adománygyűjtéssel egybekötött gálaműsor révén igyekszik segítséget nyújtani a Szegedi Nemzeti Színház a dunai árvíz károsultjainak július 23-án.