Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK legújabb hírek

Címlapfotón az SZTE hallgatói

fotozas_kiemelt_nagy

Több intézményi kiadvány címlapját előkészítve fotózásra hívja a Szegedi Tudományegyetem hallgatóit az SZTE Közkapcsolati Igazgatóság.

2015. július 21.

„SZTE-s hallgató vagy? Címlapfotózásra hívunk az SZTE legújabb kiadványaihoz – Szeged legszebb egyetemi tereire” – kezdődik a Szegedi Tudományegyetem Közkapcsolati Igazgatóság felhívása.

A fotózás időpontjai: 2015. július 28. (kedd) 17 óra, 2015. július 29. (szerda) 9.30 és 17 óra.

A fotózásra jelentkezni 2015. július 24-én (péntek) éjfélig az SZTE Közkapcsolati Igazgatóságának e-mail címén: ki@rekt.szte.hu lehet. A szervezők kérik, hogy a jelentkezők küldjenek magukról egy fotót is, írják meg a telefonszámukat, valamint azt, hogy a három időpont közül melyiken tudnak részt venni! A fotózás részleteiről 2015. július 27-én, hétfőn 12 óráig mindenkit értesítenek.

A hallgatók fotózáson való részvételét SZTE-s ajándékcsomaggal és JATE-klub belépőkkel köszöni meg az SZTE Közkapcsolati Igazgatóság.