Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK legújabb hírek

Fotópályázat az SZTE polgárai számára

Alma_Mater_fotopalyazat_2015_tavasz_SZTE-FOK_kezdo

Az SZTE Alma Mater "Ahol múlt és jelen találkozik" címmel hirdet fotópályázatot.

Beküldési határidő: május 31.

2015. április 18.

Az SZTE Alma Mater "Ahol múlt és jelen találkozik" címmel hirdet fotópályázatot volt és jelenlegi SZTE-s hallgatók, oktatók, dolgozók számára "SZTE Anno", "SZTE Ma" és "SZTE Top Secret" kategóriában. A fotók bármilyen eszközzel és technikával készülhetnek.

1) SZTE Anno - Én is Szegeden voltam egyetemista!

Egyetemisták, korszakok, barátságok, épületek, előadások és szemináriumok, bulik a szegedi egyetem történetéből

Reméljük mindenki büszke arra, hogy Szegeden tölthette egyetemi éveit és azt is, hogy őrizget legalább egy vagy több fényképet, az itt töltött időszakról. Fotópályázatunkra várunk minden, a fenti témához kapcsolódó emléket évszámmal, az egyetemi esemény megnevezésével vagy a fotóhoz kapcsolódó történet leírásával együtt.

2) SZTE Ma - Jó itt egyetemistának lenni!

Pályázatunkra kötetlen (egyetemi) témákban várjuk a digitális és a hagyományos fényképeket.

A képeket évszámmal és rövid leírással, az egyetemi esemény megnevezésével vagy a fotóhoz kapcsolódó történet leírásával együtt várjuk.

3) Top Secret - Te tudod milyen elrejtett épületei vannak a Szegedi Tudományegyetemnek?

A szegedi egyetem arról híres, hogy nem egy hagyományos értelemben vett campus köré szerveződik, hanem városszerte helyezkednek el épületei. Az épületek pontos száma még számunkra is rejtély, ezért számítunk Rád és a nyomozási kedvedre!

Fotózz egy egyetemi épületet! Legyen az tanszék, kollégium, menza vagy egy kari épület.

A legeldugottabb/legtitokzatosabb helyen fellelhető egyetemi épületet díjazzuk csak igazán! A TIK és a Rektori Hivatal nem játszanak

A képeket digitális formában vagy papír alapon várjuk a lenti e-mail címre vagy az SZTE Alma Mater irodájába.

e-mail: info@sztealmamater.hu

A tárgy a kategóriától függően legyen:

SZTE Alma Mater - Szte Anno

SZTE Alma Mater - SZTE Ma