Hírek  --  Hírek  --  Sófi Alapítvány

Sófi díjak átadása

Sófi dijazottak 2014.12.03. (Fotó: Frank Yvette)

2014. december 3-án a Rektori hivatal dísztermében, az SZTE Kulturális Iroda gálaestjén adták át az SZTE Tehetségpont részeként működő Sófi József a Szegedi Tehetségekért Alapítvány díjait is.

Díjazottak - Bali Krisztina, Jagodics Balázs, Kecsenovity Egon, Knapp Levente, Kocsis Kitti, Schuszter Tamás.

2014. december 04.

Az ünnepség díszvendége, Vajda Júlia a Szegedi Nemzeti Színház Liszt-díjas operaénekese és Szabó Gábor az SZTE rektora együtt adták át az elismeréseket.

Bali Krisztina vegyészhallgató kiemelt kuratóriumi díjban részesült, különdíjat kapott Jagodics Balázs pszichológia szakos hallgató, Kecsenovity Egon vegyészhallgató és Schuszter Tamás pénzügy szakos hallgató.

Az SZTE Sófi Alapítvány Biológia Doktori Iskola kategória II. díjasa Knapp Levente, Sófi-ösztöndíjat nyújtottak át Kocsis Kitti biológus doktoranduszhallgatónak.

A díjazottakat műsorával a Szegedi Egyetemi Énekkar köszöntötte.

Galéria (fotó: Frank Yvette) Galéria - fotó: Frank Yvette (delmagyar.hu)

Forrás: delmagyar.hu