Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2011. november

Chilei beszámoló

Chile_2011_img01

2011. november 1-4. között a világ legdélebbi országának, Chilének fővárosában, Santiagoban rendezték a XX. Nemzetközi Arc- Állcsontsebészeti Konferenciát, melyen nagy örömmel vettem részt.

2011. november 09.

Chile_2011_img05

Chile_2011_img03

Az összességében 25 órás utat követően kellemes klíma, kitűnő szakmai program, és igen kedves emberek várták a kongresszus résztvevőit.

Magyarországról egyetlen résztvevőként a szájsebészeti operációkat követő protetikai rehabilitáció témájával készítettem prezentációmat.

A három napos tartózkodásom alatt alkalmam nyílt a San Sebastian Egyetem fogorvostudományi Karának Dékánjával, Prof. Fernando Fuentes-sel is találkozni. Vele és kollégáival a Kar meglátogatásán kívül közös projectekről és jövőbeni esetleges együttműködésekről is megbeszéléseket folytattunk

Prof. Dr. Nagy Katalin