Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2012. július

Egyetemi címeket, kitüntetéseket, elismeréseket adtak át

FOK_20120701_DSC_4307

Kitüntető címeket, PhD okleveleket és elismeréseket adott át Prof. Dr. Szabó Gábor a Szegedi Tudományegyetem rektora 2012. július 1-jén az egyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központjának kongresszusi termében tartott rendkívüli Fogorvosdoktor Avató Ünnepi Szenátus Ülésen.

2012. július 02.

Az Egyetem Szenátusa Prof. Dr. Sonkodi Istvánnak kiemelkedő iskolateremtő oktatói, kutatói és betegellátói tevékenységéért a Professor Emeritus címet adományozta.

Prof. Dr. Sonkodi István (20120701_1) Prof. Dr. Sonkodi István (20120701_2)

A Szenátus döntése alapján címzetes egyetemi tanári címet kapott Dr. Sofia Aroca és Prof. Dr. Szentpétery András.

Dr. Sofia Aroca Prof. Dr. Szentpétery András

A Fogorvostudományi Kar oktatói közül ebben az évben doktori minősítést szereztek Dr. Kádár-Nagy Judit és Dr. Urbán István (Más irányú elfoglaltsága miatt későbbi időpontban veszi át).

Dr. Kádár-Nagy Judit

A Fogorvostudományi Kar munkatársai közül ebben az évben, példaértékű odaadással és együttérzéssel végzett több mint 30 éves munkájuk elismeréséül Baloghné Juhász Zsuzsanna, Mityók Ibolya, és Székely Sándorné Rektori Elismerő Oklevelet vehetett át Rektor Úrtól.

Baloghné Juhász Zsuzsanna Mityók Ibolya

Székely Sándorné