Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2013. július

Carmina Burana - Európai Orvostanhallgatók jótékonysági koncertje

EMSOC jótekonysági koncert 2013 Szeged

Több mint 120 résztvevővel az idén Szegeden rendezik meg július 18. és 29. között az Európai Orvostanhallgatók Szimfonikus Zenekara és Kórusa (EMSOC) találkozóját.

2013. július 09.

Az Európai Orvostanhallgatók Szimfonikus Zenekara és Kórusa idén ünnepli fennállásának huszadik évfordulóját. A minden évben más európai országban koncertező együttes tagjai ebben az évben Szegedre látogatnak. A Tisza-parti város második alkalommal ad otthont a találkozónak, amelyre több tucat európai országból érkeznek vendégek. Egy közösen eltöltött hét után jótékonysági koncerttel hívják fel a figyelmet az orvoslás és a zene elválaszthatatlan kapcsolatára.

Az előadást a Szegedi Szabadtéri Játékok is beemelte a programjába.

EMSOC jótékonysági koncert 2013

Belépők 1500, 2000 és 2500 forintért válthatók a Fesztivál Jegyirodában (REÖK, 6720 Szeged, Tisza Lajos krt. 56.) vagy online is vásárolható.

A jegyvásárlással a Szegedi Tudományegyetem Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Intézetét támogatják.

További információ: www.emsocinfo.org www.szimfonikusok.hu