Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2013. október

"Jó tanuló - Jó sportoló"

Jó tanuló - Jó sportoló 2013

A Szegedi Tudományegyetem pályázatot hirdet nappali tagozatos hallgatók részére “Jó tanuló – Jó sportoló” cím elnyerésére.

Pályázati határidő:

2013. november 15.

2013. október 30.

Pályázati feltételek:

• A kitüntetõ címre önálló hallgatói pályázatot kell benyújtani.
  • Az elõzõ két félév kredit indexeinek az átlaga 4,00 vagy annál jobb tanulmányi eredmény.
  • Kiemelkedõ országos vagy nemzetközi egyéni vagy /és/ csapateredmények az elõzõ tanév idõszakában /2012. 09. 01 – 2013. 08. 31./.
  • Példamutató emberi magatartás.
  • A tanulmányi és sporteredményeket tanulmányi osztályi igazolással /index másolat/, illetve országos szakszövetségi igazolással kell bizonyítani.

Pályázati adatlap az SZTE Sportközpontban kapható (6725 Szeged, Hattyas sor 10.) vagy letölthető.

Adatlap

Pályázat beadása:

A pályázatokat az SZTE Sportközpontba kell beadni a megadott határidõig. (2013. november 15. péntek)
Tanári felelős: Petrovicsné Tejes Edit testnevelõ tanár

A "Jó tanuló – Jó sportoló "cím nõi és férfi kategóriában kerül kihirdetésre.

Díjazás:

I. helyezett nõi és férfi kategóriában: 50 e. – 50 e. Ft

II. helyezett: 30 e. – 30 e. Ft

III. helyezett: 20 e. – 20 e. Ft

A gyõztesek neve elhelyezésre kerül az SZTE örökös vándordíjának talapzatán.

Az országos verseny eredményhirdetése várhatóan 2013. decemberében lesz, és az elismerésben részesülök közvetlen meghívást kapnak.

Az egyetemi díjkiosztás és ünnepség időpontjáról az érintetteket írásban tájékoztatják.