Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2013. szeptember

Újra lehet pályázni a Campus Hungary ösztöndíjakra

campus-hungary-palyazati-felhivas_SZTE_FOK

Megjelent a Balassi Intézet által kiírt Campus Hungary program legújabb ösztöndíjas felhívása.

Pályázatok leadási határideje:

2013. október 10.

2013. szeptember 10.

A Balassi Intézet a „Nemzeti Kiválóság Program Campus Hungary, K+F projektekhez és képzési programokhoz kapcsolódó, nemzetközi hallgatói mobilitás személyi támogatási rendszerének fejlesztése országos program" és a „Nemzeti Kiválóság Program Campus Hungary, K+F projektekhez és képzési programokhoz kapcsolódó, nemzetközi hallgatói mobilitás személyi támogatási rendszerének fejlesztése konvergencia program" című projektek keretében Campus Hungary ösztöndíjpályázatot hirdet 2014. január 15. és 2014. július 31. között megvalósítható:

HALLGATÓI MOBILITÁSRA: rövid tanulmányútra, csoportos tanulmányútra, szakmai gyakorlatra, féléves részképzésre.

OKTATÓI MOBILITÁSRA: rövid és hosszú tanulmányútra.

ADMINISZTRATÍV SZEMÉLYZETI MOBILITÁSRA: rövid és csoportos tanulmányútra.

A pályázatok benyújtásának határideje egységesen

2013. október 10.

A pályázati felhívás elérhető a Balassi Intézet honlapján:

www.campushungary.hu

Az SZTE Nemzetközi Mobilitási Iroda honlapján: