Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2014. április

Ismét Campus Hungary hallgatói tréning

Campus_Hungary_hallgatoi_trening_SZTE-FOK_kezdo

2014. május 13-án 12 és 17 óra között személyes kompetenciafejlesztő tréninget tartanak a Szegedi Tudományegyetemen.

Jelentkezési határidő:

2014. május 8. 12 óra

2014. április 29.

A Campus Hungary és a Tempus Közalapítvány közös tréningeivel már találkozhattak a Szegedi Tudományegyetem hallgatói a 2014. február 13-i ösztöndíjas börzén, ahol ingyenes interkulturális tréning és angol nyelvi szintfelmérő várta a résztvevőket, március 14-én pedig személyes kompetenciafejlesztő tréninget tartottak azoknak a hallgatóknak, akik már jelentkeztek valamely ösztöndíjra.

A május 13-i motivációs tréninget elsősorban azoknak a BA-, MA és PhD-hallgatóknak ajánlják, akik félnek a külföldi tanulmányi út kihívásaitól, és szeretnének magabiztosan, határozottan nekikezdeni a külföldi tanulmányútnak. Az ingyenes hatórás tréningen szakképzett trénerek készítik fel a hallgatókat arra, hogy a legjobbat hozzák ki magukból a tanulmányúton, és segítséget nyújtanak számukra a külföldi eligazodásban, tanulásban, „túlélésben”.

Az ingyenes tréningen való részvétel hallgatói jogviszonyhoz és előzetes regisztrációhoz kötött.

Campus_Hungary_szorolap_motivacios_Szeged_SZTE-FOK

Forrás: SZTEinfo