Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2014. február

Újságíró gyakornokokat keres a Médiacentrum

SZTE_Media_Centrum_FOK-kezdo

A Szegedi Tudományegyetem Médiacentruma újságíró gyakornokok jelentkezését várja.

Jelentkezési határidő:

2014. február 21.

2014. február 04.

A Szegedi Tudományegyetem Médiacentruma újságíró gyakornokokat keres, akik szívesen írnának, fotóznának, dolgoznának újság, televízió vagy rádió szerkesztőségében az egyetemen. A Médiacentrum tehetséges újságíró gyakornokainak munkáját tapasztalt újságírók mentorálják. A hallgatók megismerhetik a média világát, a tudománykommunikáció módszereit, interjúkat készíthetnek közismert emberekkel, tehetségekkel. Részt vehetnek az egyetem kulturális életében, eljuthatnak koncertekre, fesztiválokra, kulturális eseményekre, és olyan helyekre, ahová magánemberként talán sosem sikerülne.
Jelentkezési határidő:

2014. február 21-ig.

A motivációs leveleket és a fényképes önéletrajzokat a szovivo@rekt.szte.hu e-mail címen várják.
Elvárások: jó íráskészség, jó kommunikációs készség, határozott fellépés. Felhasználói szintű ismeretek: Microsoft Office Excel, Word.
A gyakornokokat személyes interjún választják ki.
A teljes kiírás itt tölthető le.

Forrás: SZTEinfo