Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2014. október

ÚJ Campus Hungary pályázati felhívás

Campus_Hungary_logo.

A Balassi Intézet hetedik alkalommal hirdeti meg az Európai Unió támogatásával megvalósuló Campus Hungary Program ösztöndíjait, melyekre a magyarországi konvergencia régiók (Észak-Magyarország, Észak-Alföld, Dél-Alföld, Közép-Dunántúl, Nyugat-Dunántúl és Dél-Dunántúl) felsőoktatási intézményeinek hallgatói és munkatársai pályázhatnak.

A pályázatok beadási határideje 2014. október 27. (12:00)

2014. október 01.

Felsőoktatási intézmények hallgatói rövid tanulmányútra (1-28 nap), csoportos tanulmányútra (1-28 nap), szakmai gyakorlatra (4-21 hét), míg a felsőoktatási munkatársak rövid tanulmányútra (1-28 nap) vagy hosszú tanulmányútra (29-181 nap) pályázhatnak.

Pályázni az összes ösztöndíjtípusra lehet, vagyis a magyarországi felsőoktatási intézmények hallgatói féléves részképzésre, szakmai gyakorlatra, valamint rövid és csoportos tanulmányútra is pályázhatnak. A felsőoktatási munkatársaknak rövid és hosszú tanulmányútra lesz lehetőségük pályázni.

Pályázati kiírás hallgatóknak és munkatársaknak.

További részletek elérhetők a Campus Hungary honlapján.