Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2013. december
SZTE FOK 2013. december

FOK szénszünet 2013 (Fotó: MTI / Honéczy Barnabás)

A karácsony és szilveszter közötti munkanapon, valamint az újév első napjaiban zárva marad az egyetemi épületek többsége. Csak a betegellátás, és a közoktatási feladatokat ellátó épületek használatát biztosítják.

OTKA_palyazat_SZTE-FOK

Az Országos Tudományos Kutatási Alapprogramok (OTKA) Bizottsága pályázatot hirdet alapkutatások támogatására (2014/1 forduló).

2013. december 16.

SZTE Science Cafe - 2013 ősz

Az SZTE Tehetségpont tudománynépszerűsítő sorozata, a Science Café 2013. december 5-i estjén a szegedi fogorvostudományi kutatásokba nyerhettek betekintést az érdeklődők.

Szeged_Varosi_Osztondij_2013_FOK_kiemelt

Szeged Városi Ösztöndíj 2013 - Gaál Gábor és Becsei Roland az SZTE FOK hallgatói

Szegedi Megyei Jogú Város ösztöndíj pályázat nyertesei között karunk két hallgatója:

Gaál Gábor és Becsei Roland

Gratulálunk!

Mindenkinek
2013. december 13.

SZTE FOK karácsony 2013

Vadász Anna

A MOL 2013-as pályázatán közel kilencven fiatal tehetséget ismertek el, akik között van Vadász Anna esőéves hallgatónk.

Az SZTE Rektori Hivatal idén 3. alkalommal szervezi meg ajándékgyűjtését az ÁGOTA Alapítvány számára azzal a céllal, hogy szebbé tegye a gyermekek karácsonyát az otthon már feleslegessé vált játékokkal, ruhákkal vagy akár egy tábla csokoládéval, szaloncukorral.

Az ajándékokat 2013. 12. 09. - 16. között gyűjtik a Kutatás-fejlesztési és Innovációs Igazgatóságon.

Fotó: Maróti János (SZEGEDma.hu)

Szabó Gábor akadémikus Juhász András Kálvin téri református lelkész társaságában lobbantotta fel Szeged adventi koszorúján a remény gyertyájának lángját 2013. december 8-án.

Az Általános Orvostudományi kar Adventi koncertje
2013. december 03.

ÁOK adventi koncert

A koncertre 2013. december 3-án 19:00 órától kerül sor
az SZTE ZMK Fricsay Ferenc Hangversenytermében (Tisza Lajos krt. 79-81.),
melyre minden kedves érdeklődőt szeretettel várnak!