Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2013. június

Dr. Michel FAGES doktori védése

Dr. Michel FAGES Ph.D. védése 2013.06.11.

Dr. Michel FAGES, az Université Montpellier 1 (Montpellier, Franciaország) Fogpótlástani Tanszékének adjunktusa 2013. június 11-én sikeresen megvédte doktori értekezését a Klinikai Orvostudományok Doktori Iskola, Fogorvostudományi Kutatások alprogramjában.

2013. június 12.

A doktori (PhD) értekezés nyilvános vitájára az MTA Szegedi Akadémiai Bizottság székházának 110. sz. előadótermében került sor.

Doktori értekezésének címe:

„Study of the biomechanical behavior of the all ceramic dental crown”

Dr. Michel FAGES Dr. Michel FAGES Ph.D. védése

Témavezetői: Dr. Turzó Kinga PhD (SZTE FOK Orálbiológiai és Kísérletes Fogorvostudományi Tanszék)

Prof. Frédéric Cuisinier (University of Montpellier 1, Laboratoire de Biosanté et Nano-sciences)

A Bíráló Bizottság elnöke:

Dr. habil. Nagy Katalin PhD, egyetemi tanár, dékán (SZTE FOK, Szájsebészeti Tanszék)

Hivatalos bírálók:

Prof. Dr. Dobó Nagy Csaba egyetemi tanár (Orális Diagnosztikai Tanszék, Budapest)

Prof. Dr. Hegedűs Csaba egyetemi tanár, dékán (Debreceni Egyetem, Fogorvostudományi Kar)

Tagja:

Prof. Dr. Piffkó József tanszékvezető egyetemi tanár (SZTE ÁOK, Arc- Állcsont- és Szájsebészeti Klinika)