Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2013. május

Új ösztöndíj felhívások jelentek meg doktoranduszok és doktorjelöltek számára

nemzeti_kivalosag_program_2013_SZTE_FOK_kiemelt

Megjelentek a legfrissebb ösztöndíj felhívások a Nemzeti Kiválóság Program keretében. A pályázat benyújtása az informatikai rendszerben 2013. május 28-tól lehetséges.

Az előbírálati határidő:

2013. július 17.

2013. május 13.

nemzeti_kivalosag_program_SZTE_FOK_1_

A 2013. májusi konvergencia meghirdetések keretében a doktoranduszok és doktorjelöltek pályázhatnak a Nemzeti Kiválósági Program keretében.

Meghirdetett ösztöndíjpályázatok:

Apáczai Csere János Doktorandusz Ösztöndíj

Az Apáczai Csere János Doktorandusz Ösztöndíj pályázat célja a kiemelkedő tudományos eredményeket felmutató doktoranduszok kutatási tevékenységének és szakmai fejlődésének támogatása, amelynek eredménye magas színvonalú, figyelemre méltó publikáció, egyéb – az adott tudományágban releváns – tudományos, műszaki vagy művészi alkotás, valamint a doktori disszertáció megfelelő előkészítése, megalapozása.

Jedlik Ányos Doktorjelölti Ösztöndíj

A Jedlik Ányos Doktorjelölti Ösztöndíj pályázat célja a fiatal, tehetséges doktorjelöltek anyagi és szakmai támogatása, a kiemelkedő kutatási, fejlesztési teljesítmény ösztönzése és elismerése, valamint a tudományos utánpótlás képzésének és biztosításának elősegítése.

A pályázati dokumentáció az alábbi linkekre kattintva tölthető le:

Apáczai Csere János Doktorandusz Ösztöndíj

Jedlik Ányos Doktorjelölti Ösztöndíj