Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2013. május
SZTE FOK 2013. május

Meghosszabbította a határidőt a Balassi Intézet: a Campus Hungary program újabb ösztöndíjas felhívására

2013. június 5-ig

lehet pályázni!

2013. szeptember 7. Aggtelek, Baradla-barlang hangverseny-terme

Jelentkezési határidő:

2013. július 31.

Csodás élményben részesülhetnek az SZTE dolgozói és az egyetemi öregdiák közösségünk azon tagjai, akik családjukkal június 2-án a szegedi Napfényfürdő Aquapolist választják.

LOreal_a_nokert_es_a_tudomanyert_-_SZTE_FOK

A L'ORÉAL Magyarország és a Magyar UNESCO Bizottság - a Szociális Innováció Alapítvány a Kelet-Európai Térség Fejlesztéséért - útján, a Magyar Tudományos Akadémia védnökségével - idén már tizenegyedik alkalommal hirdeti meg ösztöndíjpályázatát a nemzetközi L'ORÉAL-UNESCO FOR WOMEN IN SCIENCE program szellemében, 2013. évre.

A pályázat postára adásának határideje:

2013. június 10.

2013-05-08 Dr. Buzás Krisztina Ph.D.

A szegedi Szabadegyetem május 8-i estjén Buzás Krisztina tartott előadást az immunválaszt kijátszó és aktiváló mikroorganizmusokról.

nemzeti_kivalosag_program_2013_SZTE_FOK_kiemelt

Megjelentek a legfrissebb ösztöndíj felhívások a Nemzeti Kiválóság Program keretében. A pályázat benyújtása az informatikai rendszerben 2013. május 28-tól lehetséges.

Az előbírálati határidő:

2013. július 17.

Tanulj Japánban - SZTE_FOK

Idén is kiírásra került a japán kormány "Kutatói" ösztöndíja. A pályázatokat a Japán Nagykövetség Kulturális osztálya kell beküldeni.
Beérkezési határidő:

2013. június 19.

Citybike Szeged

Egyelőre annyit lehet tudni, hogy júniustól a város 12 pontján mintegy 100 darab bérelhető kerékpár áll majd a szegediek és a turisták rendelkezésére.

campus-hungary-palyazati-felhivas_SZTE_FOK

Megjelent a Balassi Intézet által kiírt Campus Hungary program legújabb ösztöndíjas felhívása.

Pályázatok leadási határideje:

2013. május 30.

Szabadegyetem_Szeged_XI_2013_FOK

2013. május 8-án zárul a Szabadegyetem – Szeged sorozat XI. szemesztere.