Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2012. február
SZTE FOK 2012. február

20120229_protetika_DSC_9268

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Fogorvostudományi Karon a fogpótlások jelentős kedvezménnyel készülhetnek, ha a kezelést fogorvostan-hallgatók végzik.

A kezelés megbízható gyakorlatvezetői felügyelet mellett történik.

2012. február 28.

Szegedi_Fogorvoskepzesert_Alapitvany

Az SZTE Fogorvostudományi Kar működését alapítványunk segíti, amelyen keresztül bárki támogatni tudja munkánkat.

Viselkedéskultúra és protokoll
2012. február 27.

vetelkedo

2012. május 19-én (szombaton) kerül megrendezésre a verseny, melyre 5 fős csoportokat várnak a rendezők

Részletek »»

SZTE_Karrier_Iroda_logo_

Nem tudod, hol töltsd a szakmai gyakorlatod, egyáltalán milyen irányba indulj el?

Szeretnél minél több visszajelzést kapni, fejleszteni magad, hogy magabiztosabban kezdhesd a gyakorlatot?

Jól jönne egy kis segítség a kapcsolatfelvételhez, a pályázat megírásához?

Ingyenes fogászati szűrés a TIK-ben
2012. február 15.

szures_TIK_2012-02

Új félév, új diákmatrica, új bérlet, újabb sorban állás...

A FOK HÖK ingyenes fogászati szűrést szervezett a TIK-be. Aki aláveti magát, megússza a sorban állást!

videó »»

Új ösztöndíjas pályázati lehetőségek!
2012. február 10.

Uniface_kezdo

Az SZTE Uniface nevű online reality játékán a felvételizők – még a meghosszabbított jelentkezési határidő előtt – megszerezhetik virtuális diplomájukat. A programot már mi is teszteltük: álltunk sorban a tanulmányi osztályon, kerestünk albérletet, benéztünk egy-egy előadásra és kávéztunk a JATE Klubban.

Adjon vért, és mentsen meg három életet!
2012. február 03.

veradas_20120201-10