Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2012. október
SZTE FOK 2012. október
2012. október 26.

IMG_4155

„A mai Szeged fő értéke és jövőjének záloga a kultúra: az egyetem és a színház”- ezzel a gondolattal nyitotta meg Gyüdi Sándor, a Szegedi Nemzeti Színház igazgatója az 5. Színházi Nyílt Napot. Az SZTE és a teátrum közös rendezvényén az universitas polgárai mellett a város lakói is betekinthettek a kulisszák mögé, együtt zenélhettek a művészekkel

Címkék: Szegedi TudományegyetemSZTESzegedi Nemzeti SzínházGyüdi Sándornyílt napművészetkultúra

Mi_is_emberek_vagyunk

Szekszárdi Miklós interjúkötetében a szegedi egészségügy főszereplői szólalnak meg, választ keresve szakmájuk sarkalatos kérdéseire.

Campus_Hungary_Palyazati_Felhivas_2012

A nemzetközi hallgatói mobilititást segíti az új Campus Hungary ösztöndíj. Tanácsos mielőbb regisztrálni, a végső jelentkezési határidő: november 20. A jelentkezőket segíti az SZTE NMI.

SZTE__Ligetfenyfurdo_megallapodas_kiemelt

Együttműködési keretmegállapodást írt alá október 1-jén a Ligetfürdő Kft. Napfényfürdő Aquapolis Szeged és a Szegedi Tudományegyetem. A felek célja a hallgatói rekreáció támogatása.

Címkék: Szegedi TudományegyetemSZTEegyüttműködésNapfényfürdő Aquapolisegészség
2012. október 01.