Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2012. augusztus
SZTE FOK 2012. augusztus

Delmagyarhu_logo

Szeptembertől két épülete lesz a fogorvostudományi karnak:

a jelenlegi telephellyel szemben lévő épületet is belakják. Egyelőre csak átmeneti jelleggel, a hasznosítás megtervezése ezután kezdődik. A túlzsúfoltság azonban már az idei tanévben megszűnik.

2012. augusztus 17.

SZTE_FOK_golyaknak_2012

Szeretettel üdvözlöm Önöket egyetemünkön és városunkban!

Ez évben Önök lesznek Egyetemünk legfrissebb fogorvostan hallgató diákjai, mégis Önök képviselik mindannyiunk szemében a jövőt.

Igazodva ahhoz, hogy szeptembertől már az új diákigazolvány lesz forgalomban, és megszűnik a chipes rendszer, az SZTE Klebelsberg Könyvtár számítógép-használatában is változások történnek.

Címkék: Szegedi TudományegyetemSZTEKlebelsberg KönyvtárbeiratkozásETR MODULO

FOK_uj_oktatoterem_2012_DSC_7977_1a

Csaknem egy teljes emelet kap új funkciót a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Kar Tisza Lajos körúti kari épületben. A tervek szerint szeptemberben már igénybe is vehetik a fogorvostan-hallgatók képzésében a 9 székes oktatótermet.