Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2012. május
SZTE FOK 2012. május

sajtotajekoztato_DSC_1202

2013 szeptemberétől olyan dentálhigiénikus szakembereket képezhetnek Szegeden, akik a fogorvosok mellett tevékenykedve komoly szerepet tölthetnek majd be a magyar lakosság szájegészségi állapotának javításában.

szte_magazin_2012_legfrissebb

Már elérhető a Szegedi Egyetem magazin (SZEM) legfrissebb száma, keressék bátran a jól megszokott terjesztési pontokon, az egyetemi épületekben és a kávézókban!

sajtotajekoztato_DSC_1223

80 millió forint támogatást nyert Európai Uniós forrásból dentálhigiénikus szakemberek alapképzésének indítására a Szegedi Tudományegyetem. A programról május 18-án 13 órától sajtótájékoztatót tart a TIK-ben az SZTE Fogorvostudományi Kar. Az SZTE FOK hagyományos tavaszi továbbképzését május 18-án és 19-én szintén az SZTE TIK-ben rendezi.