Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2014. május
SZTE FOK 2014. május

Alma Mater Weekend 2014. június 21-22.

Mozgás és finom falatok az Alma Mater Weekenden.

Kari bográcsfőző verseny jelentkezési határidő:

2014. június 6.

2014. május 27.

konyvhet_2014_FOK_kezdo

Idén a 85. Ünnepi Könyvhét és 13. Gyermekkönyvnapok vidéki országos megnyitójának helyszíne Szeged lesz.

Ideje: 2014. június 12. 11:00
Helye: Szeged, Dugonics tér

Szeged Napja 2014 - Prof. Dr. Nagy Katalin átveszi a díjat

Rangos városi kitüntetést vehetett át a Szegedi Tudományegyetem és az MTA Szegedi Biológiai Kutatóközpont több munkatársa. Köztük volt Karunk dékánja, Prof. Dr. Nagy Katalin is.

Az elmúlt hónapokban nagy sürgés-forgás közepette forgott a kamera a Fogorvostudományi Kar épületeiben, különböző tantermeiben, rendelőhelyiségeiben, laboratóriumában, sőt számos, Szeged város nevezetességeit, varázslatos hangulatát meghatározó helyszínein is. Elkészült a rég várt FOK-ot népszerűsítő rövid hangulatfilm.

fok_konferencia_kiemelt

Kezdetét vette a Szegedi Tudományegyetemen az a két napon át tartó nemzetközi konferencia, melyen 8 ország 14 neves vendég előadója számol be a fogorvostudomány és fogászat legnagyobb érdeklődésre számot tartó legújabb területeiről.