Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2012. április
SZTE FOK 2012. április

TDK Fogorvostudományi Szekció 2012

2012. április 19.-én a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Kara Tudományos Diákköri konferenciát szervezett a Kar tantermében. A konferencia célja az volt, hogy a hallgatók megismerjék egymás tudományos munkáját, valamint megvitassák eredményeiket.

kiemelt

A Szegedi Tudományegyetemen (SZTE) kilencedik éve rendezik meg az Egyetemi Tavaszt. Az egyhónapos rendezvénysorozaton tudományos, kulturális és sportrendezvények sorából válogathatnak az érdeklődők. Április és május között megnyílnak az SZTE kapui: konferenciák, koncertek, filmvetítések, színházi előadások, felolvasóestek, hangversenyek és kari napok várják a világ, az ország, a város, az egyetem polgárait.

PhD_2012

A Szegedi Tudományegyetem felvételt hirdet a 2012-2013-as tanévre a Magyar Felsőoktatási Akkreditációs Bizottság határozataival jóváhagyott Doktori Iskoláiban, a doktori (Ph.D.) tudományos fokozat megszerzésére felkészítő 3 éves posztgraduális képzésre.

Jelentkezési határidő: 2012. május 16.