Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2012. november
SZTE FOK 2012. november
2012. november 21.

Dr. Stájer Anette PhD védés_01

Dr. Stájer Anette, az SZTE Fogorvostudományi Kar Fogpótlástani Tanszékének adjunktusa 2012. november 21-én sikeresen megvédte doktori értekezését.

Egyetem_Napja_2012_kiemelt

A Szegedi Tudományegyetem Szenátusának ünnepi ülése szombat délelőtt 11 órakor kezdődött az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ kongresszusi termében. A szegedi universitas ünnepén Szabó Gábor, az SZTE rektora köszöntőjében elmondta: a szegedi egyetem nemcsak az országban, de nemzetközileg is kiemelkedő intézmény, éppen ezért fontos, hogy a mostani, nehezebb időkben is helyt álljanak az oktatók és a hallgatók is.

Orálbiológiai és Kísérletes Fogorvostudományi Tanszék

2012. november 06.
2012. november 02.

SzGy_koncert_kezdo

Az SZTE idei egyetem napi ünnepén, november 10-én (szombaton) 19 órától a Szegedi Nemzeti Színházban Szent-Györgyi Emlékkoncertre várják az egyetem polgárait, a Nobel-díjas tudós tisztelőit, a zenebarátokat.

2012. szeptember 12.

SZTE_Tv_kiemelt

A SZTEtv Híradót szerdánként 19 órától a Tisza(p)ART TV közvetíti, majd a Szegedi Tudományegyetem YouTube csatornáján is megtekinthetők.

Címkék: SZTEtvSzegedi TudományegyetemSZTETisza(p)ART TVMédia Centrummédiaműsor