Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2013. szeptember
SZTE FOK 2013. szeptember
2013. szeptember 29.

Kutatók Éjszakája 2013. - SZTE FOK

A tudomány és a felfedezések szerelmesei már jól tudják, hogy mit jelent szeptember utolsó péntekje: mindig ezen a napon tartják meg a Kutatók Éjszakáját. Idén ez a dátum szeptember 27-ére esett.

Fog- és Szájbetegségek minőségügyi szakfőorvosa - Dr. Pinke Ildikó

Osztondijas_borze_20130924_SZTE-FOK_kezdo

A Tempus Közalapítvány és az SZTE Nemzetközi Mobilitási Iroda társszervezésében a külföldi ösztöndíj-lehetőségekről tájékozódhatnak mindazok, akik szeptember 24-én ellátogatnak a Rektori Hivatal épületébe.

Őszi Kulturális Fesztival 2013 - SZTE FOK kezdő

Október 1-jétől november 7-éig közel 250 kulturális csemegével várja az érdeklődőket az egyetem népszerű és közkedvelt őszi seregszemléje.

SZTE Science Cafe - 2013 ősz

Az SZTE Tehetségpont közérthető, élvezhető, érdekfeszítő tudományos témákat választott „kávé mellé”.

Working Holiday Program
2013. szeptember 17.

Korea_Working_Holiday_SZTE-FOK_kezdo

A koreai-magyar Working Holiday Program 2013. július 8-án lépett hatályba.

A programról

2013. szeptember 14.

Baloghné Juhász Zsuzsanna 2013

Baloghné Juhász Zsuzsanna

van_megoldas_SZTE_FOK_kezdo

A TÁMOP-6.1.2-11/1-2012-1003 program keretében lehetőség nyílt arra, hogy a Dél-Alföldi Régióban és Szegeden dolgozó gyógyító, segítő szakemberek és hallgatók számára támogató csoportok induljanak.

2013. szeptember 10.

Aminfluorid Szimpózium 2013 Basel

Az aminfluorid tartalmú szájhigiénés készítmények bevezetésére a dentális prevenció területén éppen 50 évvel ezelőtt került sor. A kerek évfordulót Baselben tartott nemzetközi szimpóziummal ünnepelte a svájci GABA cég, amely a jövőben a Colgate-tel egyesülve folytatja eddigi tevékenységét.

campus-hungary-palyazati-felhivas_SZTE_FOK

Megjelent a Balassi Intézet által kiírt Campus Hungary program legújabb ösztöndíjas felhívása.

Pályázatok leadási határideje:

2013. október 10.

Szabadegyetem_Szeged_FOK_kezdo

Az elmúlt évek hagyományát követve az idei őszi szemeszterben is meghirdették a Szabadegyetem – Szeged tudománynépszerűsítő előadás-sorozatát, melyben Weöres Sándortól és Sherlock Holmes-tól kezdve a szupernóva-robbanáson át a világgazdaságig minden tudományos témakört felölelnek.

2013. szeptember 06.

Dent-Art_2013_SZTE-FOK_kezdo

2013. szeptember 20-21.

2013. szeptember 03.

NKP_Hirlevel_SZTE_FOK_kezdo

2013/3. 2013. augusztus

Kutatók Éjszakája 2013. - SZTE FOK

Idén szeptember 27-én rendezik meg az immár hagyományosnak számító Kutatók Éjszakáját, ahol a tudomány színes és korántsem hétköznapi világába kalauzolják el az érdeklődőket.